Like google earth, Delphi programming language, Atheros ar5001x+ driver xp, Stephen king sub dom pdf, Street fighter alpha mugen characters, The very organized thief pc, Motorola v3i driver installer, 7 zip secure for xp cnet, Samsara 2011 movie, Multiple photos photobucket, The walking dead s04e10 legenda, Yamaha bws repair manual, Alone in the dark crash fix

Cariere

Vrei sa faci parte din echipa The Vending Point?

The Vending Point vă va permite să vă îndepliniţi visele. Compania noastra promovează respectul şi cultivă creativitatea individuală, oferind oportunităţi de dezvoltare şi recompensând performanţele excepţionale la fiecare nivel. Per total, The Vending Point este un loc minunat de lucru.

Momentan avem 1 post disponibil:

Operator automate vending

CANDIDATUL IDEAL:

Studii medii
Permis de conducere categoria B (minim 50 000 km parcursi)
RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Asistenta si suport acordate departamentului de operatiuni.
- Aprovizioneaza automatele de bauturi calde (cafea, ceai , ciocolata calda, etc) in fiecare zi;
- Incaseaza banii de la companiile care au automate cu fise si nu numai;
- Igienizeaza automatele;
- Preda banii la firma in fiecare zi.
- Raporteaza directorului de operatiuni
- Nu are personal in subordine
- Pachet salarial foarte atractiv: salariu fix, prime, bonuri de masa.
- Masina, telefon mobil.

Ne puteti trimite CV-ul si o scrisoare de intentie pe adresa office@alcor-holding.ro sau puteti aplica pentru acest job AICI

Recomandari

Un serviciu excelent asigurat de profesionisti adevarati. Il recomand cu incredere!

Carmen Niculae, Sales Manager – Centric InOne Romania